باز هم نفرات برتر مسابقات سه گانه فرانكفورت محصولات Rudy Project را به تن داشتند  (سرفصل: اخبار سايت)

Rudy Project همچنان در حال صعود به اوج موفقيت هاي ورزشي است و دوباره كار آمد بودنش را با قرار گرفتن در صدر مقدم مسابقات قهرماني مردان آهني اروپا كه در فرانكفورت برگزار مي شود به اثبات رساند .

نفر اول بانوان خانم سندرا والن هورست Sandra Wallenhorst است كه با ركورد 9:04:27 حريف هميشگي خود را كه Y vonne Van Vlerken  نام دارد را شكست داد و با اين شكست  نامبرده، در جايگاه سوم قرار گرفت.

مردان و زنان آهني تا آخر مسابقه را به اميد بردن  القاب پر آوازه ي مسابقات سه گانه، نبرد كردند، رقابت بي نهايت خسته كننده اي كه هميشه با همراهي جمعيت عظيمي از تماشاچيان برگزار ميشود .

مقاومت، قدرت، تمركز و تكنيك، اساس پيروزي در اين حوزه ي رقابت است اگر چه نمي توان نقش لوازم يدكي و تجهيزاتي را كه با بهترين تكنولوژي توليد شده اند را ناديده گرفت.و اين ها دلايل ما براي شناساندن Rudy Project به عنوان بهترين است كه عرضه كننده بهترين و نوين ترين عينك ها و كلاه هاي دوچرخه سواري است. كلاه هايي نظير كلاه واقعأ متفاوت wingspan، كه در تونل باد چارلوت، كه در كاروليناي جنوبي است زير نظر متخصص امريكايي John Cobbe كه مربي ايروديناميكسي دوچرخه سواري است مورد آزمايش و كنترل قرار گرفته است.

WingSpanبا شكل كار آمد و خطوط تندي كه دارد با شكاف هايي كه جهت تهويه و جريان هوا در آن تعبيه شده است تعويض مرتب هوا را با خود دارد بدون اينكه روي ايروديناميكسي كلي اثر منفي  بگذارد كه البته در اشكال و حالات مختلفي ميتواند مورد استفاده قرار بگيرد .1) حالت بسته : كه حفاظت آن به وسيله شكاف جلويي تأمين است و همچنين جهت مقابله با حشرات و پوشش دنباله بكار ميرود كه جهت بدست آوردن بيشترين عملكرد ايروديناميكسي لازم است

2) حالت باز : كه هيچ حالت پوششي و يا حفاظتي ندارد اما بيشترين حالت جايگزيني و تهويه داخلي هوا را تأمين مي كند .

بدنه كلاه بر ساس تكنولوزي خاصي توليد شده تا كلاه بسيار محكم و در عين حال سبك (تنها 280 گرم ) باشد و سيستم نگهداري آن بگونه اي است كه مي توان آن را از نظر ارتفاع در سه وضعيت  قرار دارد و همين مسأله موجب راحتي و آرگونوميك بيش از حد دوچرخه سوار به هنگام استفاده از آن ميشود .
از آن جايي كه Rudy Project  هميشه درگير بزرگترين اقدامات در زمينه ورزش بوده دوباره به عنوان بهترين و درست ترين گزينه  براي قهرمانان سراسر دنيا انتخاب شد .

 

تاریخ ارسال: 1390-03-09 04:13:15 آخرین ویرایش: 1390-10-16 14:43:53 بازدید: 1874 نظرات: 0