كلاه دوچرخه سواري Rudy Project جان Ivan Basso را نجات داد  (سرفصل: اخبار سايت)

قهرمان تيم ليكوگاس كاننديل كه ايوان باسو نام دارد در حين جلسات تمريني در خيابان اتينا ولكانو زمين خورد. سر و صورت اين دوچرخه سوار به شدت آسيب ديد و از ناحيه صورت چندين جراحت و كبودي برداشت و در قسمت برجستگي گونه و ابرو چند بخيه خورد.

اما كلاه و عينك دوچرخه سوار مانع ار آسيب جدي تر شد .مدل كلاه دوچرخه سوار sterling بود كه سر او را در مقابل آسيب هاي جدي مغز و اصابت ضربه ها ، محافظت كرد .و همچنين عينك Noyz كه داراي لنز هاي نشكن است باعث شده عملأ چشمان او از هر گونه آسيبي مصون باقي بماند .

او در Twitter در مورد ايمني و نياز به استفاده از سيستم هاي حفاظتي قابل اعتماد و با كيفيت كه نهايت حفاظت از جسم ورزشكار را به عمل آورد توضيح بيشتري داد .

"امروز كلاه Rudy project مرا نجات داد .اي آدم ها ريال اول ايمني را در نظر بگيريد، هيچ گاه فراموش نكنيد كه از كلاه هاي ايمني در هنگام دوچرخه سواري استفاده كنيد "

ايوان باسو ضمن ياد آوري اين اتفاق تكان دهنده ، اين گونه  صحبت هايش را ادامه ميدهد :
من واقعأ ترسيده بودم چرا كه ضربه بسيار شديد بود و محلي كه حادثه در آن رخ داد هم جاي بسيار حساسي بود. به طور قطع اين اتفاق مي توانست مانع رفتن من به تور دوچرخه سواري فرانسه باشد اما من با استفاده از كلاه و عينك Rudy Project تدريجأ و چند روزه تمرينات را مجددأ از سر خواهم گرفت .

آرزوي Rudy Project بهبودي هر چه سريعتر ايوان باسوست تا بتواند از بهترين نتيجه در تور فرانسه برخوردار شود.

 

تاریخ ارسال: 1390-03-02 06:49:13 آخرین ویرایش: 1390-10-16 14:57:11 بازدید: 2862 نظرات: 0